Par mums

Krūmiņa Aleksandra- fizioterapeita prakse

 

Fizioterapijas centra "Krūmiņa Aleksandra- fizioterapeita prakse" , reģ. nr. 2100-00051, Rēzeknes ( Rīgas iela 1. B), Jēkabpils (Rīgas iela 129.) un Pļaviņu ( Raiņa iela 55.) filiāles atbilst Ministru kabineta 2009. gada 20. janvāra noteikumiem Nr. 60 "Noteikumi par obligātajām prasībām ārstniecības iestādēm un to struktūrvienībām".

Iestādes izvietošana un nepieciešamā vides pieejamība ir organizēta, ievērojot būvniecības jomu reglamentējošos normatīvos aktus (Noteikumi Nr. 567 "Noteikumi par Latvijas būvnormatīvu LBN 208-08 Publiskas ēkas un būves") un Noteikumos Nr. 60 noteiktās prasības.

Iestāde piedāvā iespēju personām ar funkcionāliem traucējumiem saņemt fizioterapijas pakalpojumus atbilstoši apstiprinātajām medicīniskajām tehnoloģijām ar vides pieejamības nodrošināšanu.

Ieeja katrā filiālē atrodas 1. stāvā, personām ar funkcionāliem traucējumiem blakus ieejai atrodas panduss, kas veicina personu ar funkcionāliem traucējumiem patstāvīgu iekļūšanu ārstniecības iestādē. Iekštelpu durvju aiļu izmērs ļauj pārvietoties starp telpām ar invalīdu ratu palīdzību, piedāvājot pacientiem patstāvīgi pārvietoties ārstniecības iestādes ietvaros. Katrā filiālē ir pieejamas tualetes telpas personām ar funkcionāliem traucējumiem. Ieejas durvīs ir iebūvēts zvaniņš, kā arī ieeja ir apzīmēta ar spilgtām strīpām.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā laipni lūgti rakstīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.